Global Personel Sistemleri
image
image

Global Personel Sistemleri

Global Personel Sistemleri, İş Hukuku, Sosyal Güvenlik ve Teşvik konularında danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. İş müfettişliği, SGK müfettişliği ve denetmenliği deneyimleri olan alanında uzman çalışanları ve hukuk ekibi ile birçok ulusal ve uluslararası şirkete, güncel mevzuat kapsamındaki yükümlülüklerin en doğru şekilde anlaşılması ve uygulanması amacıyla danışmanlık hizmetleri vermektedir.

  • İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteren Global Personel Sistemleri, iş hukuku, sosyal güvenlik ve teşvik konularındaki danışmanlık hizmetlerinde ulusal ve uluslararası düzeyde geçerli olan mevzuatı en iyi şekilde anlama ve uygulama ilkesini benimsemektedir. Şirket, müşterilerine her zaman güncel yasal düzenlemelere uyumlu çözümler sunma taahhüdünde bulunmaktadır.
  • Global Personel Sistemleri, hızla değişen iş dünyasında müşterilere en iyi hizmeti sunmak amacıyla sürekli iyileştirme ilkesini benimsemiştir. Şirket içinde ve müşterilere yönelik eğitim programları düzenleyerek, çalışanlarını ve müşterilerini mevzuat değişiklikleri, yeni teşvikler ve güncel uygulamalar konusunda bilgilendirir ve bu alandaki uzmanlığını sürekli günceller.